przypinka przypinki
office@BadgeProducer.com   tel. 61 825 95 83   kom. 601 150 123

Zapraszamy naszych stałych Klientów do wygodnych zakupów przez sklep internetowy. Sklep automatycznie przelicza ceny w zależności od wielkości zamówienia i zawartości koszyka.

Zalecany papier

Zalecamy używanie poniższych rodzajów papieru do produkcji przypinek.
To właśnie na takim papierze testujemy nasze maszynki i komponenty oraz sami używamy tych materiałów w produkcji.
papier Xerox do druku laserowego

Papier satynowany Xerox Colotech+
ZALECANY do laserowego druku przypinek

rozmiar: A4
gramatura: 100g/m2
ryza: 500 arkuszy

Papier Xerox Colotech+ to papier satynowany o doskonałej gładkości, wypełnieniu oraz wysokiej białości gwarantujący najwyższą jakość wydruków. Odpowiednia grubość gwarantuje, że display przypinki nie prześwituje przez wydruk i jasne partie przypinki wyglądają bardzo czysto. Papier ma odpowiednią sztywność (nie zwija się), co ułatwia jego cięcie, układanie wyciętych kółek w stosy oraz daje gwarancję udanej oprawy przypinek. Dodatkowo warstwa satyny sprawia, że papier tnie się bardzo gładko,w przeciwieństwie do zwykłych papierów biurowych, które się strzępią podczas wykrawania.


Cena:
61,50  netto / 75,65  brutto

papier ActiveJet

Papier powlekany, matowy - ACTIVE JET
ZALECANY do atramentowego druku przypinek

rozmiar: A4
gramatura: 105g/m2
ryza: 100 arkuszy

Wysokiej jakości papier do drukarek atramentowych. Powlekany, śnieżno biały, głęboko matowy. Charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem barw i głębokim nasyceniem. Bardzo dobrze wchłaniania atrament. Gwarantuje uzyskanie ostrych krawędzi wydruku. Papier ma odpowiednią sztywność (nie zwija się), co ułatwia jego cięcie, układanie wyciętych kółek w stosy oraz daje gwarancję udanej oprawy przypinek.


Cena:
42,00  netto / 51,66  brutto