przypinka przypinki
office@BadgeProducer.com   tel. 61 825 95 83   kom. 601 150 123

Zapraszamy naszych stałych Klientów do wygodnych zakupów przez sklep internetowy. Sklep automatycznie przelicza ceny w zależności od wielkości zamówienia i zawartości koszyka.

Serwis

Już od 1997 roku jesteśmy ekspertami od przypinek. Wtedy nabyliśmy swoją pierwszą (tzw. angielską) maszynkę do buttonów.

Najpierw przez kilka lat przypinki wykonywaliśmy według modnej wówczas technologii - front stalowy + tył z białego plastiku. Klienci jednak przekazywali nam, że stalowe elementy rdzewieją - nawet te z tzw. stali nierdzewnej. Okazało się też, że polski rynek nie lubi gadżetów z częściami plastikowymi. Dlatego w roku 2003 do oferty włączyliśmy front i tył aluminiowy. Obecnie przypinki aluminiowe stanowią ponad 95 procent zamawianych u nas produktów.

Na przestrzeni lat udało nam się zgromadzić bogatą kolekcję maszynek do buttonów pochodzących z różnych zakątków świata. Mamy między innymi maszynki angielskie, szwedzkie, holenderskie, niemieckie, chińskie. Ta kolekcja to nie tylko realizacja pasji, ale też możliwość poznawania różnych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych, służących jednemu celowi - produkcji trwałych i eleganckich przypinek.

Z czasem nie tylko poszerzaliśmy swoją wiedzę i doświadczenie, ale też wyposażyliśmy własny warsztat serwisowy oraz magazyn części zamiennych różnego typu. Naszymi klientami są również inni użytkownicy maszynek do buttonów. Większość z nich posiada i z zadowoleniem używa maszyn zakupionych u nas. Chętnie pomagamy też użytkownikom innych typów maszynek. Naprawiamy i regulujemy oraz zaopatrujemy w doskonałej jakości aluminiowy komponent do przypinek.

Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek Serwis maszynki do przypinek