Zapraszamy naszych stałych Klientów do wygodnych zakupów przez sklep internetowy. Sklep automatycznie przelicza ceny w zależności od wielkości zamówienia i zawartości koszyka.

przypinka przypinki

Materiały pomocnicze

papier Xerox do druku laserowego

Papier satynowany Xerox Colotech+
ZALECANY do laserowego druku przypinek

rozmiar: A4
gramatura: 100g/m2
ryza: 500 arkuszy

Papier Xerox Colotech+ to papier satynowany o doskonałej gładkości, wypełnieniu oraz wysokiej białości gwarantujący najwyższą jakość wydruków. Odpowiednia grubość gwarantuje, że display przypinki nie prześwituje przez wydruk i jasne partie przypinki wyglądają bardzo czysto. Papier ma odpowiednią sztywność (nie zwija się), co ułatwia jego cięcie, układanie wyciętych kółek w stosy oraz daje gwarancję udanej oprawy przypinek. Dodatkowo warstwa satyny sprawia, że papier tnie się bardzo gładko,w przeciwieństwie do zwykłych papierów biurowych, które się strzępią podczas wykrawania.


Cena:
53,65 zł netto / 65,99 zł brutto

papier ActiveJet

Papier powlekany, matowy - ACTIVE JET
ZALECANY do atramentowego druku przypinek

rozmiar: A4
gramatura: 105g/m2
ryza: 100 arkuszy

Wysokiej jakości papier do drukarek atramentowych. Powlekany, śnieżno biały, głęboko matowy. Charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem barw i głębokim nasyceniem. Bardzo dobrze wchłaniania atrament. Gwarantuje uzyskanie ostrych krawędzi wydruku. Papier ma odpowiednią sztywność (nie zwija się), co ułatwia jego cięcie, układanie wyciętych kółek w stosy oraz daje gwarancję udanej oprawy przypinek.


Cena:
36,00 zł netto / 44.28 zł brutto 

podkład plexi do wycinania

Plexi do wycinania papieru

rozmiar: A4
grubość: 5 mm

Podkładka ułatwia wycinanie wydruków z arkusza A4. Dzięki niej przygotowanie wykrojów pod rozmiar przypinek staje się łatwiejsze i zdecydowanie szybsze. Pozwala wydłużyć żywotność ostrzy wykrojnika, a także poprawia komfort pracy. Doskonale sprawdza się z wykrojnikiem uniwersalnym, który także znajduje się naszej ofercie.


Cena:
41,00 zł netto / 50,43 zł brutto

Ostrza zapasowe do wykrojnika do papieru

Ostrza zapasowe do wykrojnika do papieru

ilość: 15 ostrzy

Ostrze wykrojnika po pewnym czasie ulega stępieniu. Zazwyczaj ostrze powinno wystarczyć na wycięcie kilkunastu tysięcy kółek. Zależy to jednak nie tyle od właściwości samego ostrza, ale również od wielu innych czynników takich jak: płynne posługiwanie się wykrojnikiem, rodzaj podłoża, gatunek używanego papieru, itp.


Cena:
22,00 zł netto / 27,06 zł brutto

Ostrza zapasowe do wykrojnika do papieru

Folia do druku laserowego IGEPA Film Overhead 130

rozmiar: A4
ryza: 50 arkuszy

Przezroczysta folia do druku laserowego kolorowego; dwustronnie antystatycznie powlekana; umożliwia drukowanie ze stosu (z zasobnika urządzenia).
Doskonale nadaje się do produkcji przypinek odblaskowych i brokatowych.


Cena:
68,00 zł netto / 83,64 zł brutto